Gazelo Sp.z.o.o., ul. Zaciszańska 9/19, 42-226 Częstochowa tel. /034/ 372 64 15

O firmie

GAZELO SP. Z O.O. istnieje od 1996 roku a od 2005 roku zajmujemy się importem oraz dystrybucją zabawek. Współpracujemy z wieloma producentami zabawek z Hong-Kongu, Pakistanu oraz Chin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy tylko tych najlepszych. Naszym ogromnym atutem jest własne biuro handlowe w Chinach. Oferowane przez nas produkty zawsze są najwyższej jakości. Wszystkie nasze zabawki dostosowane są do standardów panujących w Unii Europejskiej. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności CE.

W swojej ofercie posiadamy:
Zabawki, Artykuły sportowe, Artykuły biurowe, Upominki.


Nasze towary poprzez sieć partnerskich hurtowni sprzedawane są sklepach na terenie całego kraju. Zaopatrujemy również klientów na terenie całej Unii Europejskiej.Poza doświadczeniem marketingowym i handlowym oraz nowoczesną strukturą organizacyjną, firma Gazelo Sp. z o.o. dysponuje także potencjałem logistycznym.

W dyspozycji firmy znajdują się:
- powierzchnie magazynowe (ok. 4000 m2) z nowoczesną bazą rozładunkowo-przeładunkową 
-powierzchnie biurowe z multimedialną salą konferencyjną (ok. 600 m2) 
- własna flota transportowa
- teren z dostępem do wszystkich mediów i możliwościami rozbudowy do wykorzystania pod uruchomienie działalności produkcyjnej lub usługowej (około 15000 m2) bardzo dobra lokalizacja firmy z trzema niezależnymi wjazdami łącznie z dostępem do bocznicy kolejowej

W strategii rozwoju firmy jest wprowadzenie kolejnych produktów o najwyższej jakości. W związku z naszymi planami rozwojowymi firma GAZELO TOYS chętnie podejmie współpracę z kolejnymi Hurtowniami zarówno w kraju jak również poza naszymi granicami.

W ramach współpracy Gazelo oferuje:

  • rzetelne partnerstwo
  • udostępnienie materiałów handlowych (katalogi, banery)
  • know-how,
  • kreację, koordynację i realizację uzgodnionej strategii marketingowej,
  • wykorzystanie potencjału logistycznego znajdującego się w dyspozycji Gazelo

 

 

gazelo toys
hurtownia zabawek
zabawki z chin
importer zabawek
chińskie biuro 1
chińskie biuro 2